+90 212 211 21 49 - Mecidiyeköy Mahallesi Şehit Ahmet Sokak No:4/86 Şişli-İstanbul

HAKKIMIZDA

Vizyonumuz; müşteri ihtiyaçlarına uygun, en yüksek teknoloji soğutma çözümleri sunmak ve gerektiği durumlarda müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler geliştirmektir.
Amacımız hiçbir zaman sadece ürün satmak değil, kullanıcılara güvenilir bir çözüm ortağı olmaktır.

Transklima çağımız endüstrisinin ve konfor sanayisinin gereksinim duyduğu soğutma, iklimlendirme, proses şartlandırma ve tüm HVAC uygulamalarını paket halde müşteriye sunan, işleten, satış öncesi ve sonrası desteğiyle müşteri memnuniyetine odaklı faaliyet yürüten bir kuruluştur.
Transklima; her zaman için araştırmacı ve çözümcü tarafıyla, kendini devamlı güncel tutmuş, zamanın teknolojik ve insani gelişmelerine ayak uydurmuş, bu yönde müşteri ihtiyacına cevap aramış ve bulmuştur. Bu yüzdendir ki Transklima bu gün bağlı bulunduğu sektörde saygın, güvenilir ve tatminkar bir kuruluş haline gelmiştir. Transklima yaptığı çalışma ve yenilikler ile müşteriler tarafından beğenilmekte ve desteklenmektedir.
Transklimanın bugün ve gelecek için planladıkları konuların en başında optimum çözümlü projeler üretmek, uygulamak, düşük sarfiyatlı, yüksek verimli ve kaliteli cihazları müşteri ile buluşturmaktır.

Trans Klima Faaliyet Alanları

Transklima bağlı bulunduğu iklimlendirme ve soğutma sektöründe, tüm ihtiyaçlara donanımlı, tecrübeli personeli ve sistemli çalışmasıyla, projeler üretme, çözümler getirme konusunda üstün başarıyla cevap vermektedir. Hali hazırda mümessilliğini yaptığı ürünlerin müşteriye satışından, kurulumuna ve satış sonrası servis hizmetlerine kadar büyük bir titizlik ile uygulamaktadır.

EVAPCO su soğutma kuleleri
HYTM absorbtion chiller sistemleri
MAMMOTH ısı pompaları
LAKOS filtrasyon sistemleri

Mümessilliğini yaptığımız markaların satış sonrası servis hizmetleri ve koruyucu bakım hizmetleri bünyemizde bulunan eğitimli ve donanımlı teknik destek merkezi tarafından sistematik bir şekilde yürütülmektedir.

Haber Bültenimize Abone Olabilirsiniz

Mail adresinizi lütfen aşağıdaki kutucuğa girerek son gelişmelerimizi kaçırmayın.