+90 212 211 21 49 - Mecidiyeköy Mahallesi Şehit Ahmet Sokak No:4/86 Şişli-İstanbul

TEKNİK SERVİS

30 yılı aşkın süredir Soğutma ve HVAC sistemlerinde edindiğimiz tecrübe ve edinimlerimizi tüm işlerimize yansıtmaktayız. Servis ekibimiz ilgili cihazların fabrikalarında (Evapco: İtalya, ABD. HYTM Absorbsiyonlu Soğutma Grubu: Çin. Mammoth WSHP: Çin ve diğer markaların menşei ülkelerde) gerekli tüm eğitimleri almış uzman ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Firmamız aşağıdaki markaların Türkiye tek ve yetkili servis firmasıdır

– Evapco (Mr. Good Tower Service Center – Turkey & Russia)

– Evapco Air Solutions
– HYTM Absorbsiyonlu Soğutma Grubu
– Mammoth WSHP
– LAKOS Separators and Filtration Solutions
– Griswold Water Systems
– Dolphin WaterCare
– Automatic Brush Tube Cleaning Systems

Soğutma Kulesi Servis Hizmetlerimiz

-Ücretsiz inceleme
– Evapco ve her marka soğutma kuleleri için geçerli ücretsiz inceleme ve sonrasında raporlama
-Korucuyu Kaplama
-Soğutma kulelerinin özellikle havuz için korozyon aşınmalarının önüne geçer

– Cihaz ömrünü uzatır
– Küçük kaçakları kapatır
– İşlem süresi kısa olup kaplama 12 saat civarında kurur
– Diğer kaplamalardan yüzeye daha iyi yapışır ve esnekliği yüksektir
– Kaplama Yangına dayanıklı ve geciktirme özelliklidir

Cihaz değişimi

– Evapco ve her marka soğutma kulenizi Verimli, Enerji & Su Tasarruflu ve Değişim Taahhüdü işlemleri ile Yeni Evapco soğutma kuleleriyle yenileme

Tüm Soğutma Kulesi markaları için Parça ve Servis hizmeti

Soğutma Kuleniz için Sistem kurulumu

– Otomatik Blöf Sistemi
– Havuz Dip Süpürme Sistemi
– Filtrasyon Sistemi
– Kimyasalsız Şartlandırma Sistemi
– Otomasyon Sistemleri

Absorsiyonlu Soğutma Grubu Servis Hizmetlerimiz

Önleyici Bakımİnternet üzerinden 7/24 izleme imkanı

– Gerek müşterinin vereceği internet bağlantısı gerek ise 3G/4,5G modem ile HYTM Çin Monitoring Center üzerinden cihazınız 7/24 izlenir. Kullanıcıya da izleyebilmesi için gerekli kullanıcı adı şifre tahsis edilerek izlemesi sağlanır. İnternet üzerinden izleme ile olumsuz durumlara anında müdahale etme imkanı sağlanabilmekte ve birçok hasarın oluşması önlenmiştir.

Eşanjör Boru Temizlikleri

– Özellikle açık kule ile çalışan cihazların Absorber ve Kondenser eşanjör boru kirlenmektedir. Oluşan bu kirlilikle ile cihaz verimsiz çalışarak enerji israfına yol açmaktadır. Kirlilik derecesinin artması ile cihaz çalışmaz hale gelip arızaya geçmektedir. Cihazınızın verimli ve önlenebilecek arızalara geçmemesi için Kimyasal ve Mekanik Eşanjör Boru temizliklerini yapabilmekteyiz.

Otomatik Fırçalı Tip Kondenser Temizleme Cihazı

– Cihazınızın sürekli olarak verimli çalışması için sisteminize kolayca montaj edilebilen bir cihaz olup eşanjörlerinizin sürekli temiz kalması ve her daim maksimum verim alması sağlanır.

Eşanjör Boru Analizi (Eddy Current Tube Analysis)

– Cihaz üzerindeki tüm Eşanjörlerin (Absorber, Kondenser, Evaporatör ve Jeneratör) içlerindeki boruların Tahribatsız analizi yapılarak önleyici bakım yapabilmekteyiz. Ayrıca Eşanjörlerde oluşan hasarlarda, hasar tipini ve hasarlı boruları raporlayabilmekteyiz.

Solüsyon Analizi (Lithium Bromide Analysis)

– Cihazdan alınacak yaklaşık 40 ml’lik solüsyon örneği HYTM Çin Fabrikada analiz edilmekte olup cihazın ömrünü uzatmak ve önleyici bakım yapabilmek için bilgi sağlanabilmektedir.

Solüsyonu Rejenere etme

– Solüsyon içindeki partiküllerin cihaz içinde arızaya sebebiyet vermemesi için solüsyondan ayrıştırılması gerekmektedir. Cihazı durdurmadan Solüsyonu Rejenere edebilmekteyiz.

Otomasyon Kurulumu

– Primer Devre Soğutma Suyu ve hatta Sekonder Devre Soğutma Suyu otomasyon sistemleri kurabilmekteyiz. HYTM Absorsiyonlu soğutma grubu, soğutma kulesi, tüm pompalar, kule fanları ve diğer ekipmanları güvenli, verimli kullanmanızı ve izleyebilmenizi sağlamaktadır.